Image

Tarık BUDAK 1965 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun oldu.Meslek hayatına İller Bankası’nda Elektrik Mühendisi olarak başlayan Tarık BUDAK askerlik vazifesini yerine getirdikten sonra 1970 yılında şahıs firmasını kurarak müteahhitliğe başladı.


Tarık BUDAK Türkiye’nin birçok yöresinde çoğunluğu anahtar teslimi olmak üzere AG-OG havai hat ve yer altı kablolu şehir şebekeleri,beton direkli ve galvanizli cıvatalı demir direkli enerji nakil hatları, indirici trafo merkezleri ve dağıtım merkezleri yapmıştır. Tamamlanan işlerin hemen hepsinde projelendirme, montaj, inşaat ve işletmeye alma işlerinin tümü firmamızca gerçekleştirilmiştir.


Tarık BUDAK 1965 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun oldu.Meslek hayatına İller Bankası’nda Elektrik Mühendisi olarak başlayan Tarık BUDAK 1970 yılında şahıs firmasını kurarak müteahhitliğe başladı.


Tarık BUDAK Türkiye’nin birçok yöresinde çoğunluğu anahtar teslimi olmak üzere AG-OG havai hat ve yer altı kablolu şehir şebekeleri,beton direkli ve galvanizli cıvatalı demir direkli enerji nakil hatları, indirici trafo merkezleri ve dağıtım merkezleri yapmıştır. Tamamlanan işlerin hemen hepsinde projelendirme,montaj,inşaat ve işletmeye alma işlerinin tümü firmamızca gerçekleştirilmiştir.


Tarık BUDAK daha sonra şirketleşme yoluna giderek 1998 yılında VAM Mühendislik Taahhüt Ticaret Limited Şirketi’ni, 2000 yılında ise TARIK BUDAK Mühendislik Taahhüt Ticaret Limited Şirketi’ni kurarak aynı alanlarda faaliyet göstermeye devam etmiştir.


2004 yılında Veysel Levent BUDAK İnşaat Mühendisi olarak şirketimize katılmış, halen yönetici olarak görevini sürdürmektedir.


2008 yılında Mehmet Alişan BUDAK Elektrik Mühendisi olarak şirketimize katılmış, projelerin yürütülmesine verdiği katkıyla şirketin taahhüdü altındaki işlerin kapsamını genişletmiştir. Kendisi halen şirket müdürü olarak görevini sürdürmektedir.


2010 yılında Kontrol ve Otomasyon Mühendisi Ahmet Mirşan BUDAK şirketimize katılmıştır. Kendisi şirketimizin ileride otomasyon ve zayıf akım sektörüne dahil olması adına yurt içinde ve yurt dışında alt yapı oluşturma çalışmalarını sürdürmektedir.


Grup şirketlerimizden VAM Müh. Taah. Tic. Ltd. Şti. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasına sahip olup ve bu sistemin uygulamasını sekiz yıldır devam ettirmektedir.


Şirketlerimiz Türkiye’nin önde gelen güvenilir kuruluşlarından olup,ülkenin birçok bölgesinde başarılı işlere imza atmıştır,Türkiye’nin doğusundaki pek çok yerleşim yerinin elektrikle ile kez tanışmasına katkı sağlamıştır. 50 yıllık tecrübesi ve birikimiyle firmalarımız her gerilimdeki elektrik tesislerinin; proje,montaj,devreye alma,işletme,mühendislik ve müşavirlik işlerini başarıyla yerine getirebilecek konumdadır.

Image

ADRESİMİZ

Ali Emiri 4. Sokak No:10

Yenişehir/DİYARBAKIR

Image

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi - Cuma: 09.00 - 18.00

Cumartesi: 10.00 - 16.00

Image

TELEFON

Telefon: 0 412 223 44 39

Faks: 0 412 223 65 05

Bu site MET-AY Bilişim Ltd.Şti. tarafından yapılmıştır